statystyki szczegółowe

Aktualności

Bez punktów...

• autor: OrCuuu, 2015-04-19 19:17

Porażką Orła 1-3 zakończył się niedzielny mecz z Długołęką 2000. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Damian Nowak. Szkoda kolejnej straty punktów, zwłaszcza że do 61 minuty prowadziliśmy 1-0...

W pierwszej połowie nasz zespół zagrał bardzo dobrze. Więcej utrzymywaliśmy się przy piłce, graliśmy konsekwentnie w obronie i częściej atakowaliśmy. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji lecz niestety tylko jedną z nich udało się wykorzystać. W 31 minucie Damian Nowak ładnie przeciął dośrodkowanie i umieścił głową piłkę w siatce. Goście rzadziej atakowali naszą bramkę, jednak również udało im się stworzyć groźną dla nas sytuacje. Na nasze szczęście Mateusz popisał się instynktowną interwencją. Do przerwy 1-0, które napawało optymizmem.
Początek drugiej połowy dominował głównie w walkę w środku pola. W 50 minucie na uwagę zasługuję strzał z rzutu wolnego Patryka Łabuda. Piłka minimalnie minęła okienko bramki strzeżonej przez goalkeepera gości. Niestety chwilę później nasza drużyna stanęła. Swój rytm zaczęli nadawać przyjezdni. Nasz zespół został zepchnięty do defensywy. Taka kolej rzeczy przyniosła bramkę wyrównującą i od ok. 60 minuty mamy remis 1:1. Obraz gry po bramce nie zmienił się. Długołęka grała po prostu aktywniej, lepiej. Nasza drużyna sporadycznie atakowała. Niestety, kończy się to dla nas utratami kolejnych bramek. Kolejno w 82 i 87 minucie. Spotkanie ostatecznie kończy się wynikiem 1:3.

Większość osób która była na meczu stwierdziła że inna drużyna zeszła po pierwszej połowie do szatni, a inna po przerwie wróciła. Chociaż przez pierwsze 10 minut drugiej odsłony wyglądało to jeszcze nieźle. Niestety potem coś się zepsuło, może brakowało siły, może strata bramki załamała nasz zespół, a może to i to i jeszcze kilka innych rzeczy. Faktem jest że zostajemy po raz kolejny bez zwycięstwa, a to staje się już co raz bardziej smutne i irytujące..
Za tydzień kolejna już szansa na przełamanie. Na godzinę 11.00 pojedziemy do Śliwic, które depczą nam po piętach w ligowej tabeli.

P.S
Chciałbym podziękować kilku osobom które po ostatniej sprawie napisały do mnie fajnego smsa, zadzwoniły, czy też zachowały się w porządku na meczu.  Dziękuje Wam! Dla Was naprawdę warto...